Професор Льон Тінг є президентом Міжнародної Асоціації Він Чун (International Wing Tsun Association – IWTA)
Єдиний, нині живий Великий майстер. У 1973 році, закінчивши коледж баптистів у Гонконгу, він отримав ступінь бакалавра літератури китайської та англійської мов. У 1979 році, за успішний розвиток та популяризацію системи Він Чун (Wing Tsun) у світі, Льон Тінг у США удостоюється звання доктора філософії. У 1997 році у Міжнародній спортивній академії Болгарії він здобуває титул Почесного професора бойових мистецтв.
Льон Тінг з тринадцяти років почав займатися Він Чун (Wing Tsun). У двадцять він став учнем легендарного Великого майстра Іп Мана (Ip Man), який деякий час навчав Брюса Лі. Льон Тінг своє життя присвятив розвитку Він Чун кунг-фу. Заснована ним Міжнародна організація Він Чун (International Wing Tsun Association) виросла у найбільшу у світі професійну організацію кунг-фу і має свої представництва у 63 країнах.
Професор Льон Тінг зробив Він Чун кунг-фу (Wing Tsun kung fu) популярним і зараз цим бойовим мистецтвом займаються десятки тисяч любителів по всьому світу. Багато хто з них колись був знавцем інших бойових мистецтв, інструкторами армії та секретних структур державної безпеки багатьох країн, серед яких: ФБР та морські піхотинці США, СЕК та ГСГ9 Німеччини, ГІП Люксембургу, Раїда Франції, працівники НОЦС Італії, Індійський підрозділ з боротьби із тероризмом, спеціальна поліція Бельгії. Деякі люди вже досягли високого рівня майстерності, вигравали національні турніри, ставали чемпіонами світу з інших видів бойових мистецтв.
Кіно, мистецтво, література та Wing Tsun Kung Fu
Професор Лен Тінг (Leung Ting) у світі кіно відомий як режисер з техніки фільмів про кунг-фу. З 1976 року він консультував понад 24 телевізійних серіалів та 6 фільмів про кунг-фу. Льон Тінг – шановний знавець культури та китайських бойових мистецтв. Він консультує місцеві та міжнародні телевізійні компанії, що створюють передачі та документальні фільми про китайську культуру та кунг-фу.
У 1978 року професор Лен Тінг (Leung Ting) видав свою першу книгу про систему Він Чун кунг-фу (Wing Tsun Kung Fu). Перший тираж було розкуплено за чотири місяці. Si-Jo Льон Тінг отримав тисячі листів, у яких читачі просили випустити книгу повторно. Її величезна популярність спонукала професора Лен Тінга приділити більше часу написанню та виданню книг про Він Чун та інші стилі кунг-фу. Si-Jo Льон Тінг вже створив 50 робіт про кунг-фу (відеоплівок та книг). Більшість його книг випущено китайською та англійською мовами, але деякі перекладені німецькою, італійською, іспанською та угорською мовами.