Угорець Si-Kung Норберт Мадей (Maday Norbert) із чотирнадцяти років почав займатися Він Чун кунг-фу (Wing Tsun kung fu). В Угорщині не було справжнього майстра цього стилю. Упертий шанувальник знаменитого Брюса Лі знайшов такого майстра у сусідній країні, колишньої Югославії, до якого угорець їздив чотири роки. Коли в Югославії почалася громадянська війна, Si-Kung Мадай Норберт не зміг потрапити до свого майстра і звернувся до його вчителя Si-Jo Льон Тінга, що жив у Гонконгу. У 1985 році Si-Kung вступив до Міжнародної асоціації Він Чун (International Wing Tsun Association), створеної Великим майстром Льон Тінгом.
У шістнадцять років Si-Kung Мадай Норберт (Maday Norbert) вже мав своїх учнів. 1986 року він відкрив нелегальну школу Він Чун кунг-фу – в Угорщині, як і в інших країнах соціалістичного табору, було заборонено займатися бойовими мистецтвами. У 1989 році ця діяльність стала легальною, а через рік Si-Kung Мадай Норберт став справжнім учнем Si-Jo Льон Тінга.
Дорога до визнання
У 2001 році Великий майстер Льон Тінг запропонував Si-Kung Мадаю Норберту (Maday Norbert) керувати Асоціацією Він Чун Америки, але він залишився в Угорщині і далі керує Східноєвропейською Він Чун Організацією (East European Wing Tsun Organization, EEWTO).
Si-Kung Мадей Норберт (Maday Norbert) видав в Угорщині три свої книги та десять книг Si-Jo Льон Тінга про Він Чун кунг-фу. Деякі з них перекладено польською мовою.
Зараз Si-Kung Мадей Норберт (Maday Norbert) регулярно подорожує Європою і проводить семінари високого рівня з Він Чун Кунг Фу (Wing Tsun Kung Fu). Ентузіасти бойового мистецтва з великим нетерпінням чекають на лекції, семінари та курси під його керівництвом.