Перше тренування


 
   Главная » Перше тренування

Wing Tsun Kung Fu – універсальне бойове мистецтво, яке підходить кожному та покращує не тільки фізичний, а й емоційний стан людини.

Від вас не потрібна попередня фізична підготовка, але розпочавши навчання ви відчуєте покращення самопочуття – збільшиться життєва енергія, покращиться концентрація уваги на роботі чи навчанні, все частіше ви прокидатиметеся з гарним настроєм!
Це бойове мистецтво немає вікових обмежень, їм можна займатися як і у 8, так  і у 80 років. Головне, це бажання досягти успіху та стати повноправним членом нашої асоціації!
Бажаєте познайомитися з бойовим мистецтвом Він Чун (Wing Tsun)?

Приходьте – перше заняття у всіх клубах нашої асоціації БЕЗКОШТОВНЕ!

Перше тренування – необов’язкове. Але на ньому ви ознайомитеся із внутрішніми правилами Він Чун (Wing Tsun) клубу, відчуєте атмосферу та настрій у клубі. Інструктор розповість вам про бойові мистецтва. Не має значення, якщо раніше ви займалися якимось видом бойових мистецтв.

І навіть якщо ви повний новачок у бойових мистецтвах, то за допомогою інструктора ви почнете розуміти основні кроки.

На перше тренування вам необхідно мати з собою спортивний одяг:

  • темні спортивні штани
  • біла футболка
  • спортивне взуття (чешки. кросівки, тощо).

Для продовження вивчення Wing Tsun Kung Fu Вам знадобиться:

1.Ручка та блокнот.

У навчанні важливі не тільки практичні дії. Розумова робота – один із принципів бойового мистецтва Він Чун (Wing Tsun). Це важливо, щоб не тільки повторити дії, а й щоб зрозуміти техніку та важливість здібності навчання, це завжди дуже корисно у тренувальному процесі.

2. Захист для грудей.

Він захищає від травм при відпрацюванні різних ударів у парах. Для нас важливо, щоб навчання було безпечним для здоров’я, тож захист для грудей тут відіграє важливу роль.

3. Захисні рукавички.

Студенти вищого рівня використовують захисні рукавички.

4. Пов’язка на очі.

Використовується для вивчення техніки липких рук – Чи Сау (Chi Sau). Вчить відчувати дію супротивника лише за допомогою тактильних відчуттів. Цей спосіб боротьби практикується із зав’язаними очима.