Si-Fu Лінас Гудонавічус (Linаs Gudonavichus)


 
   Главная » Si-Fu Лінас Гудонавічус (Linаs Gudonavichus)

Si-Fu Лінас Гудонавічус (Linаs Gudonavichus) керує Балтійською Він Чун Асоціацією (Baltic  Wing Tsun Association). До складу якої входять Литва, Латвія, Естонія та Україна. Народився 16 травня 1980 року у місті Каунас (Литва). Si-Fu Лінас Гудонавічус (Linаs Gudonavichus) увійшов в історію Східно-Європейської Він Чун організації (EEWTO), як перший майстер – не угорець, який досяг високого рівня кваліфікації – 6 рівень майстра.

Si-Fu Лінас Гудонавічус (Linаs Gudonavichus) відповідає за розвиток Льон Тінг Він Чун кунг-фу (Leung Ting Wing Tsun kung fu) та підготовку студентів та викладачів у чотирьох країнах: Литві, Латвії, Естонії та Україні, які налічують близько 20 шкіл.

Бойові мистецтва Si-Fu Лінас Гудонавічус (Linаs Gudonavichus) почав практикувати з 7-ми років. А у 17 років він захопився Він Чун кунг-фу (Wing Tsun kung fu).

1999 рік. Участь у семінарі Wing Tsun Kung Fu у Варшаві, який проходив під керівництвом Si-Kung Мадая Норберта (Maday Norbert). З того часу розпочав професійну підготовку в Льон Тінг Він Чун кунг-фу (Leung Ting Wing Tsun kung fu).

2000 рік. Заснування першого Він Чун (Wing Tsun) клубу у м. Каунас (Литва).

2001 рік, 27 березня – вперше проведено семінар під керівництвом Si-Kung Мадай Норберта у Литві (м. Каунас). З того часу семінари та літні табори під керівництвом Si-Kung Мадай Норберта проводяться три рази на рік.

2003 рік. Вперше проведено семінар під керівництвом Si-Jo Льон Тінга (Leung Ting) у Литві.

 

Цього ж року засновано Балтійську Він Чун Асоціацію (Baltic Wing Tsun Association – BWTA), яка об’єднує Литву, Латвію та Естонію. Одночасно BWTA стає членом EEWTO (Східноєвропейської Він Чун організації). З того часу Si-Fu Лінас Гудонавічус (Linаs Gudonavichus) очолює BWTA та проводить семінари з Він Чун кунг-фу для студентів та викладачів не лише у Литві, а й у Латвії, Естонії та Україні.

З 2003 р. – Si-Fu Лінас Гудонавічус (Linаs Gudonavichus) проводить семінари для співробітників правоохоронних органів та органів безпеки Литовської національної поліції, військових і служб спеціального призначення Естонії, збройних сил Латвії.

За підтримки Si-Kung Мадая Норберта (9 рівень майстра) та Si-Fu Села Габора (8 рівень майстра), Si-Fu Лінас Гудонавічус проводить навчання поліцейських у м. Клайпеді, посадових осіб міських та районних комісаріатів у м. Алітус, посадових осіб головного управління поліції Вільнюса, антитерористичної оперативної групи поліції Литви та інші.

Порядок здобуття рівнів кваліфікації Si-Fu Лінаса Гудонавічуса:

Перший рівень майстра – 01 жовтня 2002р.

Другий рівень майстра – 18 вересня 2003р.

ІІІ-й рівень майстра – 26 вересня 2004р.

IV-й рівень майстра (ступінь техніка) – 14 серпня 2006 року.

V-й рівень майстра (ступінь практика) – 08 серпня 2012р.

VI-й рівень майстра – серпень 2018р.

В даний час Si-Fu Лінас Гудонавічус є засновником та керівником BWTA (Балтійська Він Чун асоціація) та успішно розвиває Він Чун Кунг Фу в Литві та інших країнах Балтії та Україні.
Лише у Литві відкрито 9 клубів, які навчають багато ентузіастів Він Чун кунг-фу.

Інструктори клубів не тільки постійно вдосконалюють свою майстерність і підвищують рівень кваліфікації, а й дотримуються філософії бойового мистецтва, що підтверджує Він Чун (Wing Tsun) лозунг: Він Чун Кунг Фу – бойове мистецтво для добрих людей!