Система рівнів майстерності


 
   Главная » Система рівнів майстерності

Інструкторів Він Чун (Wing Tsun), керівників клубів та їх майстерність характеризують жорсткі розмежування. Вони створені для того, щоб самозванці та шахраї не змогли зашкодити добрій репутації Міжнародної Він Чун Асоціації (IWTA).

Система Він Чун (Wing Tsun) складається з чотирьох етапів.

1. Стадія учня, складається з 12 рівнів майстерності:

1

1 рівень

2

2 рівень

3

3 рівень

4

4 рівень

5

5 рівень

6

6 рівень

7

7 рівень

8

8 рівень

9

9 рівень

10

10 рівень

11

11 рівень

12

12 рівень

Боєць, що пройшов останній рівень, стає Майстром.

Майстри мають також 12 рівнів, які поділяються на три стадії.

Система рівнів Він Чун

2. Стадія техніка – з першого по четвертий рівень майстерності.

Цих майстрів вчать основній техніці, тому називають їх техніками. Бійці, які досягли стадії техніка, вже знайомі з прийомами Він Чун (Wing Tsun) і здатні їх застосовувати, але ще не досконало.

3. Стадія практика – з п’ятого по восьмий рівень майстерності.

Майстри, які досягли його беруть участь у стандартних практичних та складних бойових тренуваннях. Бійці, які досягли цих рівнів, називаються практиками. Вони здатні мудро застосовувати прийоми Він Чун (Wing Tsun), а їх удари дуже потужні. Чим вищий рівень практика, тим більше боєць знає про Він Чун (Wing Tsun). Він знайомий з теоріями інших бойових стилів і порівнюючи їх краще розуміє свою систему.

4. Стадія просвітлення – з дев’ятого до дванадцятий рівень майстерності.

Бійці, які досягли цих рівнів, розуміють всі теорії Він Чун (Wing Tsun) та інших бойових мистецтв. Також вони знають та розуміють систему Він Чун так, що можуть пояснити всі теоретичні проблеми, вивчають слабкі та сильні сторони всіх теорій. Майстри цих рівнів повинні вміти узгоджувати теорії, логічно та філософськи пояснити не лише Він Чун, а й інші бойові мистецтва.